Hakkımızda

PROFOSYONEL HİZMET BİZİM İŞİMİZ

  SET EMLAK 
 
     ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ; PROFESYONEL DÜŞÜNCE ve UYGULAMAYLA  İNSANLARIN MUTLU,  HUZURLU BİR ŞEKİLDE YAŞAYACAĞI KONUTA SAHİP OLMASINI SAĞLAMAKTIR. 
     FİRMAMIZIN EN BÜYÜK AMACI İNSANLARIN MUTLU ve HUZURLU BİR KONUTA SAHİP OLMALARINI SAĞLAMAK ve PROFESYONELCE ÇALIŞMAKTIR. 
     BEN 1980 YILINDAN BAŞLAYARAK, 10 SENESİ YURT DIŞINDA OLMAK ÜZERE 2004 YILI SONUNA KADAR İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN İDARİ KADROLARINDA GÖREV YAPTIM. 1990 YILINDA KUTLUTAŞ İNŞ.LTD.ŞTİ.NİN MAVİŞEHİR 1. ve 2. ETAP PROJESİNİ ALMASIYLA BİRLİKTE BU PROJEYE İLK GELEN PERSONELLERDEN BİRİSİYİM. BU PROJEYİ YAPTIRAN T.EMLAK BANKASI A.Ş.NİN İZMİR BÖLGE UYGULAMA BAŞMÜDÜRLÜĞÜNÜN İDARİ İŞLER BİRİMİNİN YÖNETİCİSİ OLDUM. 2001 – 2004 YILLARI ARASINDA MAVİŞEHİR KONUTLARININ SATIŞINI YAPAN EMLAK G.Y.O. (EMLAK KONUT) İDARİ İŞLER ve KONUT PAZARLAMA İŞLERİNİ YÜRÜTTÜM. 
     EŞİM EMİNE ÖNDER 4 YIL İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YÖNETİCİ KADROLARINDA GÖREV ALDI. 6 YIL BANKACILIK YAPTI, İŞLETME ve PAZARLAMA BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.
     YİNE KİRAYA VERDİĞİMİZ EVLERİN NAKLİYE, ELEKTRİK İŞLERİ, TEMİZLİK İŞLERİ, DOĞALGAZ BAĞLATILMASI V.S. İŞLERİNE KENDİ ELEMANLARIMIZ MEVCUTTUR, BU İŞLERİ FİRMA OLARAK TAKİP ETMEKTEYİZ.    
 
     MUTLU ve HUZURLU YUVANIZDA EN GÜZEL GÜNLERİN SİZİN OLMASINI TEMENNİ EDERİZ.  
 
 6440/2 Sk. No: 2/A  Karşıyaka/İZMİR (ATAKENT KONYALI PİDE  -  TUĞBA KURUYEMİŞ SOKAĞI)